mar
26

Koszykówka chłopców szkół ponadgimnazjalnych

KOMUNIKAT KOŃCOWY
ZAWODY PROMUJĄCE KULTURĘ FIZYCZNĄ
DZIELNICY ŁÓDŹ-GÓRNA 2014/2015
W KOSZYKÓWKĘ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Organizator: Aneta Jabłońska
Miejsce: IX LO, Łódź, ul. Paderewskiego 24
Uczestnicy: IX LO, ZSP Moda, ZSP 3, ZSTI

Wyniki:
23.03.15 – poniedziałek
IX LO – ZSP Mody 66:4
ZSP 3 – IX LO 36:41
ZSP Mody – ZSTI 12:30
ZSP Mody – ZSP 3 27:62
ZSP 3 – ZSTI 39:20
IX LO – ZSTI 49:21

Tabela:
1. IX LO – 6 pkt. (klasyfikacja generalna 5 pkt.)
2. ZSP 3 – 5 pkt. (klasyfikacja generalna 3 pkt.)
3. ZSTI – 4 pkt. (klasyfikacja generalna 2 pkt.)
4. ZSP Mody – 3 pkt. (klasyfikacja generalna 1 pkt.)

Klasyfikacja generalna po 8 konkurencjach szkoły ponadgimnazjalne:
1. IX LO – 33 pkt.
2. VI LO – 21 pkt.
XX LO – 21 pkt
3. ZSTI – 13 pkt.
4. ZSP 3 – 11 pkt.
5. XXXI LO – 8 pkt.
ZSP Moda – 8 pkt.
6. ZSP 22 – 3 pkt.

DSC_0025 DSC_0010 DSC_0018 DSC_0019 DSC_0020 DSC_0021 DSC_0029 DSC_0031

mar
26

Gry i zabawy szkół gimnazjalnych

KOMUNIKAT KOŃCOWY

ZAWODY PROMUJĄCE KULTURĘ FIZYCZNĄ

DZIELNICY ŁÓDŹ-GÓRNA 2014/2015

        GRY I ZABAWY ( koedukacyjne)

 

  1. Organizator: IX Liceum Ogólnokształcące w Łodzi , nauczycielki wych. fiz.: Aneta Jabłońska i Joanna Balcerak
  2. Termin : 24.03.2015 (wtorek)
  3. Miejsce : sala gimnastyczna IX LO w Łodzi, ul. Paderewskiego 24.
  4. Uczestnicy: GIM 37, GIM ZNP, GIM 41
  5. Wyniki:
    1. GIM 37  – 4 pkt. klasyfikacja generalna
    2. GIM ZNP  – 2 pkt. klasyfikacja generalna
    3. GIM 41 – 1 pkt. klasyfikacja generalna

 

      Klasyfikacja generalna po 8 konkurencjach gimnazja:

  1. GIM 46 – 17 pkt.
  2. GIM 37 – 14 pkt.
  3. GIM SPSK – 11 pkt.

GIM 44 – 11 pkt.

  1. GIM 41 – 6 pkt.
  2. GIM 38 – 5 pkt.
  3. GIM ZNP – 4 pkt.
  4. GIM 43 – 3 pkt.

mar
26

Unihokej szkół gimnazjalnych

KOMUNIKAT KOŃCOWY
ZAWODY PROMUJĄCE KULTURĘ FIZYCZNĄ
DZIELNICY ŁÓDŹ-GÓRNA 2014/2015
W UNIHOKEJA

Organizator: Tomasz Jabłoński
Miejsce: VI LO, Łódź, ul. Podmiejska 21
Uczestnicy: GIM 44, GIM 46, GIM ZNP
Wyniki:
9.03.2015 r. – poniedziałek
GIM 46 – GIM ZNP 10:9
GIM 44 – GIM ZNP 3:6
GIM 44 – GIM 46 4:7

Tabela:
1. GIM 46 – 4 pkt. 17:13 (4 pkt. klasyfikacja generalna)
2. GIM ZNP – 2 pkt. 15:13 (2 pkt. klasyfikacja generalna)
3. GIM 44 – 0 pkt. 7:13 (1 pkt. klasyfikacja generalna)

Klasyfikacja generalna po 7 konkurencjach gimnazja:
1. GIM 46 – 17 pkt.
2. GIM SPSK – 11 pkt.
GIM 44 – 11 pkt.
3. GIM 37 – 10 pkt.
4. GIM 41 – 5 pkt.
GIM 38 – 5 pkt.
5. GIM 43 – 3 pkt.
6. GIM ZNP – 2 pkt.

lut
25

ZJAZD ABSOLWENTÓW

plakat zjazd

Telefony kontaktowe:
IX LO (42)684-24-45
Agnieszka Krawentek 669 455 515
Bogdan Okupski 501 288 478
Tadeusz Gajdka 600 512 746

lut
20

Film ze Studniówki 2015

Film zrealizowany przez Głos IX

lut
20

Unihokej szkół ponadgimnazjalnych

W dniu 19 lutego odbyły się zawody promujące Kulturę Fizyczną w unihokeja dla szkół ponadgimnazjalnych. Nasza reprezentacja w składzie: Romek Angelika IId, Kijewicz Anna IId, Sadowska Dominika Ib, Kosmala Dominik IIId, Wyrzychowski Dariusz IIId i Kalas Michał zajęła II miejsce. Opiekunem zespołu była p. Aneta Jabłońska

KOMUNIKAT KOŃCOWY

ZAWODY PROMUJĄCE KULTURĘ FIZYCZNĄ

DZIELNICY ŁÓDŹ-GÓRNA 2014/2015

W UNIHOKEJA

Wyniki:

19.02.14 – czwartek

Gr. A VI LO – ZSP Mody  5:3

VI LO – XXXI LO   2:5

ZSP Mody – XXXI LO  2:7

GR B IX LO – XX LO    14:2

IX LO – ZSP nr 3  13:4

XX LO – ZSP nr 3  2:3

Półfinały:  XXXI LO – ZSP nr 3  6:4

IX LO – VI LO 6:1

O 5 miejsce XX LO – ZSP Mody 8:8 rzuty karne 0:1

O 3 miejsce  VI LO – ZSP nr 3 5:2

O 1 miejsce  XXXI LO – IX LO 7:2

 

Tabela końcowa:

  1. XXXI LO – 7 pkt. klasyfikacja generalna
  2. IX LO – 5 pkt. klasyfikacja generalna
  3. VI LO – 4 pkt. klasyfikacja generalna
  4. ZSP 3 – 3 pkt. klasyfikacja generalna
  5. ZSP Moda – 2 pkt. klasyfikacja generalna
  6. XX LO – 1 pkt. klasyfikacja generalna

 

Klasyfikacja generalna po 6 konkurencjach szkoły ponadgimnazjalne:

  1. IX LO – 25 pkt.
  2. VI LO – 19 pkt.
  3. XX LO – 16 pkt
  4. ZSTI – 11 pkt.
  5. ZSP 3 – 8 pkt.

XXXI LO – 8 pkt.

  1. ZSP Moda – 6 pkt.
  2. ZSP 22 – 3 pkt.

unihokej (16) unihokej (14) unihokej (1) unihokej (2) unihokej (3) unihokej (4) unihokej (5) unihokej (6) unihokej (7) unihokej (8) unihokej (9) unihokej (10) unihokej (11) unihokej (12) unihokej (13) unihokej (15)

 

lut
17

Pożegnanie

wstazka

Z żalem informujemy, iż dnia 13.02.2015 odszedł

mgr Sławomir Pacewicz

nauczyciel plastyki naszej szkoły
w latach 1970-1975, 1999-2000.

Z wyrazami współczucia, szczególnie dla żony,
mgr Teresy Pacewicz

Rada Pedagogiczna IX LO

Pogrzeb odbędzie się 20 lutego 2015,
na cmentarzu Zarzew o godz. 12.30

sty
30

Projekt Polsko Izraelski

Relacja ze spotkania młodzieży izraelskiej i polskiej w IXLO w Łodzi. Koordynatorem projektu była prof. Honorata Michalak. Film jest autorstwa http://www.grupadnd.com/

sty
29

Film z projektu „Ocalić pamięć”

sty
25

Koszykówka chłopców szkół gimnazjalnych

W dniu 21 stycznia odbyły się Zawody Promujące Kulturę Fizyczną dla szkół gimnazjalnych w koszykówkę chłopców. W zawodach brały udział: Gim. 37, Gim 38, Gim. 46, SPSK

KOMUNIKAT KOŃCOWY

ZAWODY PROMUJĄCE KULTURĘ FIZYCZNĄ

DZIELNICY ŁÓDŹ-GÓRNA 2014/2015

W KOSZYKÓWKĘ CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Wyniki:

GIM 37 – GIM 46        15:56

GIM SPSK – GIM 38  34:19

GIM SPSK – GIM 46  26:20

GIM 37 – GIM 38        14:32

GIM 46 – GIM 38        21:31

GIM 37 – GIM SPSK  11:42

 

TABELA:

  1. GIM SPSK  6 pkt. (5 pkt. klasyfikacja generalna)
  2. GIM 38       5 pkt. (3 pkt. klasyfikacja generalna)
  3. GIM 46       4 pkt. (2 pkt. klasyfikacja generalna)
  4. GIM 37       3 pkt. (1 pkt. klasyfikacja generalna)

 

Klasyfikacja generalna po 4 konkurencjach gimnazja:

  1. GIM 46 – 13 pkt.
  2. GIM SPSK – 11 pkt.
  3. GIM 44 – 10 pkt.
  4. GIM 37 – 9 pkt.
  5. GIM 41 – 5 pkt.
  6. GIM 38 – 3 pkt.
  7. GIM 43 – 2 pkt.

received_815819451810362 DSC_0063 DSC_0069 DSC_0082 DSC_0087 DSC_0090 DSC_0105 DSC_0112 DSC_0119 DSC_0121 DSC_0125 DSC_0127 DSC_0139 DSC_0142 DSC_0154 DSC_0156 DSC_0161 DSC_0166 DSC_0167

 

 

 

Older posts «