Międzyszkolny Konkurs Literacki Śladami Literatury Hiszpańskiej, edycja II, ,,Cień wiatru” Carlos Ruiz Zafón – Sukces Krzesimira i Julii!

W dniu 20 grudnia 2022r. w XXXI LO w Łodzi miał miejsce Finał Międzyszkolnego Konkursu Literackiego Śladami Literatury Hiszpańskiej. W tegorocznej edycji IX LO reprezentowało aż 6 prac uczniów z klasy IIA i IID przygotowanych pod opieką Pani Anny Balewicz. Najwyżej oceniona została praca Krzesimira Wychowałka z klasy IIA, który zajął III miejsce oraz Julii Kubackiej, również z klasy IIA, która zdobyła wyróżnienie. Serdeczne gratulacje!

Oryginalności, wiedzy literackiej oraz talentu plastycznego gratulujemy również pozostalym uczestnikom, tj. Aleksandrze Jęch z kl.IID, Mai Świerczyńskiej z kl. IID, Amelii Kijowskiej z kl. IIA oraz Hannie Pawłowicz z kl.IIA.