Nowoczesna siłownia w IX LO!

W zdrowym ciele zdrowy duch! Uczniowie IX Liceum Ogólnokształcącego od niedawna mogą prężyć muskuły w szkolnej siłowni, która przeszła gruntowną modernizację — starą podłogę zastąpiła nowa, łatwa w utrzymaniu wykładzina, odmalowano ściany, a na nich zawisły ogromne lustra. Prace remontowe prowadzone były były w wakacje. Po remoncie doposażono pomieszczenie w nowe urządzenia do ćwiczeń — profesjonalne bieżnie, orbitreki i rowerki.

Remont siłowni i zakup urządzeń kosztowały w sumie ponad 100 tysięcy złotych. Projekt został zrealizowany dzięki Przyjaciołom IX LO, którzy zagłosowali na niego w poprzedniej edycji Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Już niebawem, 20 listopada 2023r. ogłoszone zostaną wyniki XI edycji Budżetu Obywatelskiego. Z niecierpliwością czekamy i liczymy na kolejny sukces!

siłownia