Perły Peru. Las maravillas de Perú. Niezwykła lekcja języka hiszpańskiego. Spotkanie z Peruwiańczykiem. Warsztaty taneczne.

W dniu 28 marca 2023 r. klasa ID gościła na lekcji niezwykłego gościa – Pana Eduardo z Peru, który opowiedział o atrakcjach turystycznych jego kraju oraz innych ciekawostkach na temat kultury, geografii, fauny i flory, kulinariów oraz poprowadził warsztaty taneczne, na których uczniowie poznali podstawowe kroki wybranych tańców latynoskich, takich jak la marinera czy salsa.

Uczniowie wcielili się w rolę dziennikarzy i przeprowadzili wywiad z gościem.

Wielu emocji dostarczył quiz Kahoot sprawdzający poznaną wiedzę. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Spotkanie uprzyjemniły hiszpańskie przekąski (tortilla i churros) przygotowane przez Gabrysię i Filipa. Muchas gracias! J

Lekcja miała charakter ,,otwarty” i stanowiła zwieńczenie realizacji innowacji pedagogicznej ,,Atrakcje turystyczne wybranych krajów hiszpańskojęzycznych oraz wysp Królestwa Hiszpanii na lekcji języka hiszpańskiego” w grupie Pani Anny Balewicz.

A oto fotorelacja: